Kontakty

Centrála LIKO-S

LIKO-S, a.s.
U Splavu 1419
684 01 Slavkov u Brna

+420 5 44 22 11 11

Pobočky

Praha
V Olšinách 2300/75, 100 00 Praha 10
+420 272 774 183, praha@liko-s.cz

Bratislava
Polianky 5, 841 01 Bratislava
+421 903 727 919, info@liko-s.sk

Budapešť
Barázda u.42, 1116 Budapest
+36 1 433 42 68, info@liko-s.hu

Bengaluru
NO.303, Mes Ring Road, Jalahalli, Bangalore
560013, Karnataka, Indie
+91 73386 04001, info@liko-s.in 

 

Napište nám

Obchod

Vyberte si, který z našich produktů vás zajímá:

Jan Musil

Předseda představenstva a CEO

+420 606 708 579
jan.musil@liko-s.cz

Orraine Williams

Ředitel pro vývoj a marketing
a člen představenstva

+420 702 213 594
orraine.williams@liko-s.cz

Roman Macko

Ředitel divize Živé Stavby

+420 606 758 611

roman.macko@liko-s.cz

Martina Juřinová

Vedoucí obchodu divize INTERIORS

+420 606 702 175
martina.jurinova@liko-s.cz

Pavel Matyáš

Servis manažer

+420 602 565 769
pavel.matyas@liko-s.cz

Pavel Pavlík

Obchodní manažer Morava

+420 602 565 779
pavel.pavlik@liko-s.cz

Daniel Špaček

Obchodní manažer Čechy

+420 727 972 506
daniel.spacek@liko-s.cz

Dominik Samec

Obchodní manažer Čechy

+420 724 839 294
dominik.samec@liko-s.cz

Lubomír Novotný

Vedoucí controllingu a ICT
Člen představenstva LIKO-S, a.s.
Člen dozorčí rady LIKO-S Industry, a.s.

+420 702 200 101
lubomir.novotny@liko-s.cz

Ivan Kupilík

Obchodní manažer

+420 724 950 655
ivan.kupilik@liko-s.cz

Lukáš Václavík

Sales Manager

+420 606 758 543
lukas.vaclavik@liko-s.cz

Stanislav Krátký

Sales Manager

+420 720 031 493
stanislav.kratky@liko-s.cz

Milan Florian

Sales Manager

+420 606 615 900
milan.florian@liko-s.cz

Ivo Pavelec

Výkonný ředitel

+420 728 379 899
ivo.pavelec@liko-s.cz

Pavel Kaňok

Obchodní manažer Morava

+420 724 074 262
pavel.kanok@liko-s.cz

Vedení společnosti

Jan Musil

Předseda představenstva a CEO

+420 606 708 579
jan.musil@liko-s.cz

Libor Musil

Místopředseda představenstva

libor.musil@liko-s.cz

Hana Williams Musilová

Člen představenstva LIKO-S industry
Člen dozorčí rady LIKO-S a. s.
HR ředitelka

+420 728 460 386
hana.williams@liko-s.cz

Martin Zlatníček

Finanční ředitel
člen představenstva LIKO-S a. s.
člen dozorčí rady LIKO-S industry

+420 728 460 456
martin.zlatnicek@liko-s.cz

Orraine Williams

Ředitel pro vývoj a marketing
a člen představenstva

+420 702 213 594
orraine.williams@liko-s.cz

Roman Macko

Ředitel divize Živé Stavby

+420 606 758 611

roman.macko@liko-s.cz

Světlana Honsová

Asistentka vedení společnosti


+420 602 130 268
svetlana.honsova@liko-s.cz

Martina Juřinová

Vedoucí obchodu divize INTERIORS

+420 606 702 175
martina.jurinova@liko-s.cz

Lubomír Novotný

Vedoucí controllingu a ICT
Člen představenstva LIKO-S, a.s.
Člen dozorčí rady LIKO-S Industry, a.s.

+420 702 200 101
lubomir.novotny@liko-s.cz

Michal Jelínek

Provozní ředitel divize INTERIORS

+420 724 590 831
michal.jelinek@liko-s.cz

Lenka Baková

HR Manažer 

+420 725 553 584

lenka.bakova@liko-s.cz

LIKO-SCzech Best Managed Companies 2020Rodinný podnikCZGBCAMSPISO 14001ISO 9001