Kontakty

Centrála LIKO-S

LIKO-S, a.s.
U Splavu 1419
684 01 Slavkov u Brna

+420 5 44 22 11 11

Fakturace

Faktury zasílejte na e-mail
elektronicka.fakturace@liko-s.cz

Pobočky

Praha
V Olšinách 2300/75, 100 00 Praha 10
+420 272 774 183, praha@liko-s.cz

Bratislava
Polianky 5, 841 01 Bratislava
+421 903 727 919, info@liko-s.sk

Budapešť
Barázda u.42, 1116 Budapest
+36 1 433 42 68, info@liko-s.hu

Bengaluru
NO.303, Mes Ring Road, Jalahalli, Bangalore
560013, Karnataka, Indie
+91 73386 04001, info@liko-s.in 

 

Napište nám

Zástupci společnosti

Jan Musil

Předseda představenstva a CEO

+420 606 708 579
jan.musil@liko-s.cz

Libor Musil

Místopředseda představenstva

libor.musil@liko-s.cz

Hana Williams Musilová

Člen představenstva LIKO-S industry
Člen dozorčí rady LIKO-S a. s.
HR ředitelka

+420 728 460 386
hana.williams@liko-s.cz

Orraine Williams

Ředitel Vývoje
a člen představenstva

+420 702 213 594
orraine.williams@liko-s.cz

Lubomír Novotný

Finanční ředitel
Vedoucí controllingu a ICT
Člen dozorčí rady LIKO-S Industry, a.s.

+420 702 200 101
lubomir.novotny@liko-s.cz

Roman Macko

Ředitel divize Živé Stavby

+420 606 758 611

roman.macko@liko-s.cz

Martina Juřinová

Vedoucí obchodu
Divize INTERIORS

+420 606 702 175
martina.jurinova@liko-s.cz

Michal Jelínek

Provozní ředitel divize INTERIORS

+420 724 590 831
michal.jelinek@liko-s.cz

Karel Hudec

Vedoucí výroby

+420 727 872 096
Karel.Hudec@liko-s.cz

Lenka Baková

HR Manažer 

+420 725 553 584

lenka.bakova@liko-s.cz

Jan Morbacher

Vedoucí Marketingu

+420 607 092 984
jan.morbacher@liko-s.cz

Světlana Honsová

Asistentka vedení společnosti

+420 602 130 268
svetlana.honsova@liko-s.cz

Jana Horká

Vedoucí ekonomického oddělení

+420 720 954 556
jana.horka@liko-s.cz

Pavel Matyáš

Obchodní manažer
Divize INTERIORS

+420 602 565 769
pavel.matyas@liko-s.cz

Pavel Pavlík

Obchodní manažer Morava
Divize INTERIORS

+420 602 565 779
pavel.pavlik@liko-s.cz

Daniel Špaček

Obchodní manažer Čechy
Divize INTERIORS

+420 727 972 506
daniel.spacek@liko-s.cz

Pavel Kaňok

Obchodní manažer Morava
Divize INTERIORS

+420 724 074 262
pavel.kanok@liko-s.cz

Ondřej Puchinger

Exportní ředitel
Divize INTERIORS

+420 721 011 865

ondrej.puchinger@liko-s.cz

Jiří Duchoslav

Obchodní manažer Čechy
Divize INTERIORS

+420 724 839 294
Jiri.Duchoslav@liko-s.cz

Viktor Posolda

Obchodní manažer
Divize Živé Stavby

+420 724 839 584

viktor.posolda@liko-s.cz

Lubomír Kyselka

Obchodní manažer
Divize Živé Stavby

+420 724 950 655

lubomir.kyselka@liko-s.cz

LIKO-SCzech Best Managed Companies 2020Rodinný podnikCZGBCAMSPISO 14001ISO 9001