Kontakty

Centrála LIKO-S

LIKO-S, a.s.
U Splavu 1419
684 01 Slavkov u Brna

+420 5 44 22 11 11

Pobočky

Praha
V Olšinách 2300/75, 100 00 Praha 10
+420 272 774 183, praha@liko-s.cz

Bratislava
Polianky 5, 841 01 Bratislava
+421 903 727 152, info@liko-s.sk

Budapešť
Barázda u.42, 1116 Budapest
+36 1 433 42 68, info@liko-s.hu

Bengaluru
NO.303, Mes Ring Road, Jalahalli, Bangalore
560013, Karnataka, Indie
+91 91484 43437, info@liko-s.in 

 

Napište nám

Obchod

Vyberte si, který z našich produktů vás zajímá:

Jan Musil

Ředitel divize INTERIORS
a místopředseda představenstva

+420 606 708 579
jan.musil@liko-s.cz

Roman Macko

Jednatel pobočky SK - Bratislava

+421 903 727 152
roman.macko@liko-s.sk

Martina Juřinová

vedoucí obchodu divize INTERIORS

+420 606 702 175
martina.jurinova@liko-s.cz

Pavel Matyáš

Obchodní manažer Čechy a Morava

+420 602 565 769
pavel.matyas@liko-s.cz

Pavel Pavlík

Obchodní manažer Morava

+420 602 565 779
pavel.pavlik@liko-s.cz

Daniel Špaček

Obchodní manažer Čechy

+420 727 972 506
daniel.spacek@liko-s.cz

Dominik Samec

Obchodní manažer Čechy

+420 724 839 294
dominik.samec@liko-s.cz

Lubomír Novotný

Ředitel divize ENERGY
a člen představenstva

+420 702 200 101
lubomir.novotny@liko-s.cz

Rostislav Dvořák

Produktový manažer Živých staveb

+420 607 028 522
rostislav.dvorak@liko-s.cz

Eduard Toman

Obchodní manažer

+420 702 243 464
eduard.toman@liko-s.cz

Radek Černý

Ředitel provozu HALY, 
Obchodní manažer Čechy

+420 724 951 981
radek.cerny@liko-s.cz

Jakub Konečný

Ředitel provozu Haly

+420 702 205 939
jakub.konecny@liko-s.cz

Tereza Růžičková

Asistentka 

+420 607 033 739
tereza.ruzickova@liko-s.cz

Václav Pěnička

Obchodní ředitel ICYNENE

+420 725 054 375
vaclav.penicka@liko-s.cz

Luděk Rejda

Obchodní manažer

+420 602 729 886
ludek.rejda@liko-s.cz

Ivan Kupilík

Obchodní manažer
Slovensko a Morava

+420 724 950 655
ivan.kupilik@liko-s.cz

Jaroslav Gzela

Obchodní manažer

+420 602 751 769
jaroslav.gzela@liko-s.cz

Dalibor Skácel

Koordinátor zakázek

+420 602 565 306
dalibor.skacel@liko-s.cz

Tomáš Langr

Exportní Manažer

+420 721 011 865
tomas.langr@liko-s.cz

Jan Brychta

Výkonný Ředitel

jan.brychta@liko-s.cz

Lukáš Václavík

Sales Manager

+420 606 758 543
lukas.vaclavik@liko-s.cz

Stanislav Krátký

Sales Manager

+420 720 031 493
stanislav.kratky@liko-s.cz

Milan Florian

Sales Manager

+420 606 615 900
milan.florian@liko-s.cz

Hana Michalkiewiczová

Customer service

+420 606 722 966
hana.michalkiewiczova@liko-s.cz

Robert Jurko

Obchodní manažer SK - Bratislava

+421 904 571 452
robert.jurko@liko-s.sk

Pavel Kaňok

Obchodní manažer Morava

+420 724 074 262
pavel.kanok@liko-s.cz

Vedení společnosti

Libor Musil

Předseda představenstva

libor.musil@liko-s.cz

Jan Musil

Ředitel divize INTERIORS
a místopředseda představenstva

+420 606 708 579
jan.musil@liko-s.cz

Hana Williams Musilová

HR manažer


Martin Zlatníček

Finanční ředitel
a člen představenstva

+420 728 460 456
martin.zlatnicek@liko-s.cz

Orraine Williams

Ředitel pro vývoj a marketing
a člen představenstva

+420 702 213 594
orraine.williams@liko-s.cz

Roman Macko

Jednatel pobočky SK - Bratislava

+421 903 727 152
roman.macko@liko-s.sk

Světlana Honsová

HR specialistka


Petr Tutko

provozní ředitel divize INTERIORS

+420 720 954 556
petr.tutko@liko-s.cz

Martina Juřinová

vedoucí obchodu divize INTERIORS

+420 606 702 175
martina.jurinova@liko-s.cz

Lubomír Novotný

Ředitel divize ENERGY
a člen představenstva

+420 702 200 101
lubomir.novotny@liko-s.cz

LIKO-SZasedacka rokuCZGBCAMSPSilen