Kontakty

Centrála LIKO-S

LIKO-S, a.s.
U Splavu 1419
684 01 Slavkov u Brna

+420 5 44 22 11 11

Fakturace

Faktury zasílejte na e-mail
elektronicka.fakturace@liko-s.cz

reklamace@liko-s.cz
+420 602 729 886

Pobočky

Praha
V Olšinách 2300/75, 100 00 Praha 10
+420 272 774 183, praha@liko-s.cz

Bratislava
Polianky 5, 841 01 Bratislava
+421 903 727 919, info@liko-s.sk

Budapešť
Barázda u.42, 1116 Budapest
+36 1 433 42 68, info@liko-s.hu

Bengaluru
NO.303, Mes Ring Road, Jalahalli, Bangalore
560013, Karnataka, Indie
+91 73386 04001, info@liko-s.in 

 

Napište nám

Zástupci společnosti

Jan Musil

Předseda představenstva a CEO

+420 606 708 579
jan.musil@liko-s.cz

Libor Musil

Místopředseda představenstva

libor.musil@liko-s.cz

Hana Williams Musilová

Člen představenstva LIKO-S industry

+420 728 460 386
hana.williams@liko-s.cz

Orraine Williams

Ředitel vývoje
a člen představenstva

+420 702 213 594
orraine.williams@liko-s.cz

Lubomír Novotný

Finanční ředitel
Vedoucí controllingu a ICT
Člen dozorčí rady LIKO-S Industry, a.s.

+420 702 200 101
lubomir.novotny@liko-s.cz

Lubomír Kyselka

Obchodní manažer

+420 724 950 655
lubomir.kyselka@liko-s.cz

Ivo Pavelec

Výkonný ředitel LIKO-S industry

+420 728 379 899
ivo.pavelec@liko-s.cz

Roman Macko

Business Development Director

+420 606 758 611
roman.macko@liko-s.cz

Pavel Kaňok

Vedoucí obchodu ČR 
Divize INTERIORS

+420 724 074 262
pavel.kanok@liko-s.cz

Josef Klabačka

Vedoucí přípravy a realizace 

+420 702 201 556
josef.klabacka@liko-s.cz

Miroslav Pražák

Výrobní ředitel

+420 728 540 194
miroslav.prazak@liko-s.cz

Jan Morbacher

Vedoucí Marketingu

+420 607 092 984
jan.morbacher@liko-s.cz

Světlana Honsová

Vedoucí Family office

+420 602 130 268
svetlana.honsova@liko-s.cz

Kristýna Šindelářová

Asistentka vedení společnosti 

+420 720 052 683
kristyna.sindelarova@liko-s.cz

Alena Kohnová

Vedoucí ekonomického oddělení

+420 720 954 556
alena.kohnova@liko-s.cz

Michaela Blažková

HR Generalist

+420 607 028 522
michaela.blazkova@liko-s.cz

Pavel Matyáš

Obchodní manažer
Divize INTERIORS

+420 602 565 769
pavel.matyas@liko-s.cz

Pavel Pavlík

Obchodní manažer Morava
Divize INTERIORS

+420 602 565 779
pavel.pavlik@liko-s.cz

Daniel Špaček

Obchodní manažer Čechy
Divize INTERIORS

+420 727 972 506
daniel.spacek@liko-s.cz

Tomáš Sparling

Obchodní manažer Čechy
Divize INTERIORS

+420 724 839 294
tomas.sparling@liko-s.cz

Jakub Havlíček

Sales Manager
LIKO-S industry

+420 725 022 393
jakub.havlicek@liko-s.cz

Milan Florian

Sales Manager
LIKO-S industry

+420 606 615 900
milan.florian@liko-s.cz

Pavel Petrásek

Sales manager
LIKO-S industry

+420 725 547 575
pavel.petrasek@liko-s.cz

Anna Gregr

Customer servis
LIKO-S industry

+420 727 903 688
anna.gregr@liko-s.cz

LIKO-SCzech Best Managed Companies 2021Rodinný podnikCZGBCAMSP

Nastavení ukládaní cookies

Používáme cookies k personalizaci obsahu a reklam, k umožnění funkcionalit sociálních sítí a k analýze provozu webových stránek. Informace o provozu a užívání webových stránek Vámi jsou sdíleny s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které o Vás sesbírali při užívání jejich služeb.

Vlastní

Vlastní nastavení cookies