Nechejte si od nás poradit

Nechejte si od nás poradit

Na našich Živých stavbách máme odborníky, kteří se o vás i vaše budoucí rostlinky budou starat s náležitou péčí. Chcete si pořídit zelenou střechu, fasádu, stěnu nebo kořenovou čistírnu? Pak neváhejte a kontaktujte našeho obchodního manažera. A kdo se vám bude starat o rostlinky? Přeci naši zahradníci.

Poznejte odborníky v našem týmu:

Aneta Musilová

Zahradnice

aneta.musilova@liko-s.cz

Vystudovala jsem obor zahradník-florista a během svých studií jsem měla tu možnost brigádně pracovat v LIKO-Su, kde jsem se naučila spoustu nových informací o pěstování a údržbě rostlin a kde jsem nakonec i zakotvila.

Po škole jsem se odebrala do Prahy nasbírat cenné zkušenosti – zabývala jsem se zde realizací a údržbou zahrad. Díky tomuto období jsem opět hlouběji pronikla do tajů zahradnictví.

Práce s rostlinami mě nesmírně baví a je to i mým koníčkem, proto jsem ráda, že jsem se mohla připojit do týmu Živých staveb, kde se mohu starat o rostliny, které budou lidem dělat radost. Navíc zde rostliny nepěstujeme jen v horizontální poloze, protože se zabýváme i vertikálním zahradnictvím, což je pro nás skvělá výzva.

 

Ing. Viktor Posolda

Obchodní manažer

+420 724 839 584

viktor.posolda@liko-s.cz

Vystudoval jsem na Mendelově univerzitě arboristiku a během magisterského studia pracoval v zahradních realizacích, vedl pracovní skupiny a navrhoval zahrady. V rámci diplomové práce jsem pronikl do problematiky vertikálních zahrad a tento způsob pěstování si zamiloval.

Specializuji se na vertikální zahrady a s péčí o zeleň mám několikaletou zkušenost z realizací. Díky tomu, že jsme pracoval i pro společnost vyrábějící hnojiva, jsem načerpal informace ohledně výživy rostlin. Neustále hledám nové způsoby, jak dostat zeleň co neblíže k lidem, protože věřím, že kromě pozitivního vlivu na klima, mají rostliny pozitivní vliv i na psychickou pohodu jednotlivce.

Díky svým zkušenostem Vám poradím s realizací i péčí o rostliny, s jejich výživou, ochranou a částečně i kompozicí. Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte mě kontaktovat.

 

Chtěli byste se podílet na rozvoji našich Živých staveb? Ozvěte se nám! Odborné posily pro náš tým hledáme neustále.

Chci si nechat poradit

LIKO-SCzech Best Managed Companies 2020Rodinný podnikCZGBCAMSPISO 14001ISO 9001