MICRA I. Nejtenčí příčka s nejlepšími akustickými vlastnostmi

MICRA I. Nejtenčí příčka s nejlepšími akustickými vlastnostmi

Inovace kvalitní příčky s důrazem na funkci a design. Bezrámové celoprosklené příčky MICRA I.

MICRA I. Velmi oblíbená příčka, působí čistě a minimalisticky a zároveň luxusně. Je to evergreen, který nikdy nevyjde z módy. A my ji zase posunuli dál. Je tenčí, pevnější a její minimalistický design zachovává pohled do interiéru a vyrovná se i s nerovnostmi povrchu. 

Design s těmi nejvyššími nároky na funkci a každý detail. Estetika vašeho prostoru tak zůstane nenarušena, stejně jako vaše probíhající jednání uvnitř. Jeden z nejužších profilů na trhu můžete mít v provedení, které ladí vašemu interiéru i oku. Systém je určen pro realizaci nenosných příček. Vertikální spoje jsou provedeny průhlednou páskou.
TECHNICKÝ LIST MICRA I

 


MICRA I SE SKLEM O TLOUŠŤCE 8/16 MM

Do nové MICRY I umíme upnout lehká skla tloušťky 8 mm nebo robustní příčku se sklem 16 mm, umožňující současně plnit i zábradelní funkci proti propadnutí. Příčka je pevnější, stabilnější.

Akustika dosahuje až 39/42 dB

U skel s maximální tloušťkou může dosahovat až 39 dB v ideálních případech pak až hodnoty 42 dB - hodnota skla je ovlivněna rozměrem a způsobem uložení.

Novou MICRU I doplňují i inovované profily. Výběr vyššího profilu můžeme využít v případě použití produktů řady LIKO-Glass – tedy skel laminovaných s různými typy vložených materiálů, včetně samozatmívacích skel PDLC.


 


VÝHODY

Jednoduché zasklení

Bezrámová příčka

Akustika až 39 dB


více o bezrámové příčce MICRA I


 

 

 

LIKO-SArt Of SpaceCZGBCAMSPCzech Best Managed Companies 2020