Dobře strávený čas

Dobře strávený čas

Že konference může být i skvělá show, předvedl na konferenci Fenomén 4.0 předseda představenstva naší společnosti Libor Musil.

Problematiku průmyslu 4.0 je v dnešní době těžké ignorovat. Ve Zlíně se tak konal další ročník úspěšné konference Fenomén 4.0, kde si návštěvníci na čtyřech pódiích mohli poslechnout konkrétní zkušenosti lídrů českého byznysu. No a my jsme kromě očekáváné přednášky Libora Musila přivezli i naši interaktivní akustickou budku. Ta kromě jedinečné interaktivity nabízí i skvělé akustické vlastnosti a hlavně kolečka pro snadný převoz. Tím se naprosto odlišuje od nabídky jiných výrobců a skvěle svou konektivitou zapadá právě do tématu 4.0.

Kdo měl štěstí, získal tak mezi přednáškami skvělé místo pro rychlý telefon nebo vyřízení e-mailů. Ti méně šťastní pak museli telefonovat na toaletách nebo
přímo v hlučícím davu. I proto se naše budka neztratí i přímo v průmyslových provozech nebo právě na konferencích, protože nově nabízíme i možnosti pronájmu. Přednáška Libora Musila se pak nesla v dynamickém tempu – nejprve si celá business stage pořádně zazpívala a pak už následovala jednotlivá témata týkající se naší firemní filozofie a inovací. Odpoledne pak končilo panelovou diskuzí ve společnosti dalších přednášejících a otázek publika.

Zkrátka dobře strávený čas!

LIKO-SCzech Best Managed Companies 2020Rodinný podnikCZGBCAMSP