Získali jsme ocenění LOG-IN za naši živou halu LIKO-VO!

Získali jsme ocenění LOG-IN za naši živou halu LIKO-VO!

Ve čtvrtek večer přebrali naše Živé stavby ocenění LOG-IN v kategorii „nejpovedenější průmyslový objekt 2019“ za inovace v logistických realitách. Ocenění jsme získali za stavbu živé výrobní haly LIKO-Vo, která nadchla potoru LOG-IN fóra. Náš kolega, Rostislav Dvořák se zúčastnil galavečera v nových prostorách O2 Universum v Praze, kde za naši společnost ocenění nejen přebral, ale zařadil se i mezi řečníky na konferenci.

Jeho přednáška na téma „První živá hala na světě“ se týkala naší živé haly LIKO-Vo, klimatických změn, zvýšení průměrných teplot, ubývání vegetace a retence vody v krajině, na kterou má vliv hlavně stavebnictví a zemědělství dnešní doby. Hlavním sdělením přednášky bylo představení řešení těchto globálních problémů, a to rozšíření zelených střech a fasád v urbanizovaném prostoru.

Moc děkujeme pořadateli Atozlogistics a těšíme se, že naše hala bude inspirací také pro developery průmyslových objektů. 

Více se o Živých stavbách dočtete ZDE!

16. fórum LOG-IN

Fórum LOG-IN je původní součástí celoročního multikanálového projektu LOG-IN vytvořeného pro podporu inovací v logistice v České republice. Cílem fóra, které se konalo poprvé v roce 2004, je zacílit pozornost na nejinovativnější řešení, projekty a produkty na českém logistickém trhu a tím inspirovat profesionály v oboru k inovaci logistiky v jejich podnicích.

Více infomací o fóru LOG-IN se dozvíte ZDE!

 

LIKO-SArt Of SpaceCZGBCAMSP