SMART-i-WALL®: Tvá příští videokonference nebude přes notebook

SMART-i-WALL®: Tvá příští videokonference nebude přes notebook

Postav ho, pověs ho, integruj ho.

Nový SMART-i-WALL® má tři varianty - můžete si jej zavěsit na stěnu, postavit kamkoliv na mobilním stojanu nebo si jej nechat integrovat do příčky. Mobilní verze má odlehčenou konstrukci z hliníkové oceli, která ve vás vyvolá pocit, že stojan levituje. Můžete si jej přemístit prakticky kamkoliv. 

Dotkni se.

4K display je opatřen antireflexním sklem a dotykovou membránou, a je zasazen do tenkého SLIM rámu, který kolem obrazovky tvoří jen decentní proužek.

Ovládání SMART-i-WALL® také nikdy nebylo jednodušší. Vše ovládáte dotykem!

Používejte gesta!
Potřebujete zvýšit hlasitost? Přejeďte dvěma prsty po obrazovce směrem nahoru. Nebo odemkněte obrazovku potažením třemi prsty doprava!

Pro komfortnější psaní textů nabízíme v příslušenství bezdrátovou klávesnici, se kterou bude hračka i napsat na našem SMART-i-WALL® knihu.

Spoj se s ostatními.

Interaktivní SMART-i-WALL® je vybaven také nejmodernější technologií pro videokonference. Integrovaná kamera 4K kamera Logitech je opravdu jedničkou na trhu. Je opatřena kamerou, s automatickým snímáním osob a pohybu, umí přenášet zvuk a je v ní i zabudovaný mikrofon. Navíc k ní dodáváme i dálkové ovládání pro pohodlnou manipulaci.

SMART-i-WALL® funguje na Windows 10 a je kompatibilní se všemi aplikacemi, které tento operační systém podporuje. Můžete si tak doinstalovat vlastní nejvíce používané programy - stejně jako do počítače.

Tento obří tablet se může pyšnit také kvalitním zoomem, vstupy HDMIUSB, nebo inovovanou audio funkcí. Zapnete a vypnete jej jedním vestavěným tlačítkem power!

VÍCE O SMART-i-WALL® NOVÉ GENERACE

Sdílejte obsah.

Nápad? Potřebuješ ho ukázat šéfovi hned? A pracuješ na home office? Nasdílej mu to na SMART-i-WALL® do kanceláře a šéf ti k tomu hned nakreslí poznámky!

Snadno jedním dotykem.

Spojte se na dálku. Tvá příští prezentace projektu nemusí být v zasedačce. Prezentuj živě a spoj se třeba s celým světem. Překonávej překážky a komunikuj s lehkostí.

Sdílejte. Mluvte. Prezentujte. Potkávejte se. Jedním dotykem. 

Změňte kulturu setkávání!

 

 

LIKO-SCzech Best Managed Companies 2020Rodinný podnikCZGBCAMSPISO 14001ISO 9001