Oběd s indickým prezidentem očima předsedy představenstva Libora Musila

Oběd s indickým prezidentem očima předsedy představenstva Libora Musila

Významnou událost v podobě návštěvy indického prezidenta a s tím spojeného oběda na Pražském hradě jste určitě zaznamenali. My vám přinášíme exkluzivní fotoreport ze zákulisí tak, jak je prožil náš předseda představenstva pan Libor Musil. A že je na co se dívat!

 

"Byl jsem na obědě s pány prezidenty Indie a Česka. Skvělý zážitek a velká čest. Jsme rádi, že naše působení v Indii bylo tak oceněno. Je to zásluha všech lidí v naší firmě. Díky jejich dobré práci na všech zakázkách můžeme expandovat na zahraniční trhy.

Myslím, že tím vytváříme do budoucna další nohu naší bezpečnosti. A také nás tento byznys velmi obohacuje. Velký pozdrav také našim pracovníkům v Bengalúru!"

 

"Podepsal jsem také za AMSP (Asociace malých a středních podniků ČR) memorandum o spolupráci s prezidentem Hospodářské komory Indie."

 

"S velvyslancem ČR v Indii panem Hovorkou, jeho paní a s honorárním konzulem ČR v jižní Indii panem Prakashem ve Vladislavském sále."

 

"Můj syn Jan Musil dnes přednášel na česko-indickém podnikatelském fóru o našem projektu www.czechindustrialcluster.com. Tento projekt zmínila ve svém projevu i ministryně průmyslu a obchodu paní Marta Nováková."

 

"Indický prezident při svém velmi pěkném proslovu na na Business fóru."

 

"Naše firemní auto dnes mohlo zajet až takhle daleko!"

 

LIKO-SZasedacka rokuCZGBCAMSP