Likosáček NOVÉ GENERACE

Likosáček NOVÉ GENERACE

Nový design Likosáčku přichází v době, kdy není nic jisté. My ale inovujeme a posouváme se výš a dál!

DOBA KORONAVIROVÁ. SVĚT SE MĚNÍ A MY JSME SE DOKÁZALI MĚNIT S NÍM. ZE DNE NA DEN JSME ZAVEDLI OPATŘENÍ PROTI NÁKAZE A JEDEME DÁL. VYRÁBÍME JAKO O ŽIVOT, DODÁVÁME V TERMÍNECH, ROZJÍŽDÍME ONLINE A INOVUJEME.

Nových věcí se nebojíme, naopak je vítáme. A vylepšujeme nejen produkty! Nový Likosáček je toho důkazem. Do nového fiskálního roku vstupujeme s novým designem, o který se postarala naše marketingová specialistka Nela Stiskalová. Doufáme, že se vám bude líbit. Oživili jsme nejen design, ale i obsah.

"Pracovali jsme s touhou vytvořit opravdu kvalitní věc, kterou se snažíme těch 20 let opět někam posunout, inovovat, přidat něco navíc. Grafika nového Likosáčku je jednoduchá, nezastiňuje obsah, spíše jej vyzdvihuje. V Likosáčku jsou důležité naše reference, fotografie, kterým je dán prostor vyznít a zaujmout. LIKO-S má krásné fotky. Původní barvy čtyř divizí jsme zachovali v detailech. Snažili jsem se pracovat s odlišností, která je to, co vlastně chceme." takto se k novému designu vyjádřila autorka Nela Stiskalová.

V Novém Likosáčku se můžete těšit na náš nový zelený systém PlantBox, představíme nové verze SMART-i-WALL, podíváme se opět, co dělají naši zaměstnanci ve volném čase. Nově jsme pro vás také připravili vzdělávací rubriku a novinky ze světa GREEN/OFFICE. 

Likosáček NOVÉ GENERACE vyjde již tento pátek 15. 5. 2020!

Děkujeme, že jste stále s námi.

LIKO-SCzech Best Managed Companies 2020Rodinný podnikCZGBCAMSPISO 14001ISO 9001