Lenovo Office v Bratislavě

Lenovo Office v Bratislavě

Že je prostor tvořen z velké části jako open space jsme si u moderních kanceláří zvykli. Kanceláře Lenovo ale šly ještě o kousek dál a fungují stejně jako např. coworkingové huby. Jsou zde i plovoucí stoly a každý tedy pracuje zrovna tam a s tím, s kým potřebuje.

Umožňuje to tak volně spolupracovat mezi týmy a měnit pozice podle potřeby. Jednotné IT vybavení (Lenovo, samozřejmě) a tedy naprostá kompatibilita všech zařízení tomu jen napomáhá.

Protikladem open space části jsou pak malé místnosti a telefonní budky zamýšlené i pouze pro jednoho člověka pro nerušené vyřízení hovoru. Díky akustickým skleněným příčkám není problém odhlučnit telefonní hovor nebo třeba PlayStation z vedlejší herní zóny, která je zaměstnancům spolu s dalšími společnými prostory k dispozici. 

Interiéru dominuje chladné technologické pojetí, tedy bílá a odstíny šedé. O to více kontrastují barevně řešené plné dveře na celou výšku. Ty jsou nejen důležitým technickým prvkem pro správnou akustiku, ale zároveň kanceláře dělí do určitých zón a usnadňují tak orientaci v prostoru.

Reflektují také vizuální styl společnosti, který reprezentuje široké spektrum produktů a služeb i důraz na rozmanitost a multikulturní rozložení zaměstnanců společnosti.

Skleněné příčky dodávají lehkost a světlost celému prostoru. V případě jednacích místností se jedná o dvojitě zasklené příčky, které jsou doplněny grafickými polepy pro větší soukromí probíhajícího jednání.

PŘÍČKY A DĚLICÍ STĚNY

Prosklené příčky pro Lenovo Slovakia

 
 
LIKO-SCzech Best Managed Companies 2020Rodinný podnikCZGBCAMSPISO 14001ISO 9001