Kancelář kdekoliv

Kancelář kdekoliv

Být v dnešní době v kontaktu je mnohem těžší, než by si kdo před rokem dokázal představit. Osobní schůzky jsou omezeny na minimum a jedinou cestou ať už osobního nebo pracovního setkání je často videokonference.

Naštěstí dnešní technologie a rychlé připojení dokáží obraz i zvuk přenášet ve vysoké kvalitě a při správném vybavení tak můžete mít pocit, že jste na opravdové schůzce

Jedním z takových řešení je videokonferenční all-in-one zařízení SMART-i-WALL®. Nepotřebujete k němu nic jiného. Zapojíte do zásuvky, připojíte na wifi a můžete začít. Ovládá se jednoduše dotykem stejně jako tablet a běží na platformě Windows.

Můžete tak využívat všech aplikací, které ve firmě nebo doma běžně používáte. Prezentace, poznámky, skicy, videa nebo obsah sdílený z mobilního zařízení.

Panel s úhlopříčkou 65“ v rozlišení 4K je doplněn konferenční videokamerou Logitech s prostorovým snímáním zvuku a automatickým záběrem hovořící osoby. 

Interaktivní panel může být vestavěn přímo do příčky a na stěně tak uvidíte jediné tlačítko, dokud systém neproberete k životu nebo jej můžete postavit na elegantní stojan a používat právě tam, kde zrovna potřebujete.

 

Každé řešení, které napomůže i aspoň virtuálnímu mezilidskému vztahu je dnes velkým přínosem. Zůstaňte v kontaktu a v bezpečí

 

VÍCE O SMART-I-WALL®

LIKO-SCzech Best Managed Companies 2020Rodinný podnikCZGBCAMSPISO 14001ISO 9001