Flexibilní moderní kanceláře s grafickými prvky různých sportů

Flexibilní moderní kanceláře s grafickými prvky různých sportů

Kanceláře Decathlon se nachází v přímé návaznosti na jednu ze tří prodejen v Praze. Jedná se tedy o fit-out do obchodního centra. Prostředí kanceláří se ale i přesto podařilo naladit na firemní filozofii a vytvořit dostatečně různorodé pracovní prostředí pro lidi se zaměřením na tak široké spektrum sportů. 

Šedobílý interiér s přiznaným technickým podhledem na první pohled zútulňuje dřevěná podlaha napříč celým interiérem. Barvy a použité grafické prvky jsou dle vizuálního stylu společnosti laděny do modré.

A právě barevná práce s různými materiály dala vzniknout například vestavěnému pódiu v centrálním prostoru, kde může probíhat menší školení. Jinak slouží jako prostor pro krátké setkání s kolegy nebo klienty.

Obklad stěn je v tomto případě řešen akustickými materiály. Ty nalezneme zavěšené i jako kruhové elementy pod stropem. Modré akustické obklady stěn jsou doplněny velkoformátovými grafickými prvky různých sportů přecházejících přes skleněné i běžné příčky. 

Po stranách dispozice jsou pak rozmístěny jednotlivé kanceláře, telefonní budky a zázemí kanceláří. Příčky jsou laděny do antracitového odstínu rámů v kombinaci s glass design dveřmi, které dávají vyniknout skleněné ploše při dodržení maximálních akustických vlastností hliníkového rámu.

Jednotlivé kanceláře je pak možné spojit nebo rozdělit podle potřeby díky mobilním stěnám. Jednoduše jsou tak dispozici menší kanceláře pro 2 až 3 lidi nebo větší jednací místnost. Díky tomu není potřeba více jednacích prostor.

Více o příčkách OMEGA

Mobilní stěny LIKO-Space®

LIKO-SCzech Best Managed Companies 2020Rodinný podnikCZGBCAMSPISO 14001ISO 9001