Dokončujeme rekordní realizaci zelené stěny v interiéru!

Dokončujeme rekordní realizaci zelené stěny v interiéru!

Systém zelených stěn PlantBox z modulárních & samozavlažovacích truhlíků pro každého využíváme i v našich realizacích. Lightpark v Bratislavě se tak bude za pár dní pyšnit 13 metrů vysokým kusem "džungle".

My Vám nyní přinášíme exkluzivní pohled na náš tým vertikálních zahradníků v akci. Máte jedinečnou možnost vidět, že i něco tak komplikovaného jako je zelená stěna je s naším systémem vlastně docela jednoduchá záležitost. Co víc, o rozšiřování zelených střech, fasád, stěn i kořenových čistíren se zasazujeme už několik let. Efekt zeleně & přírody v současné zástavbě má dramatické přínosy - ochlazuje své okolí, budovu samotnou, čistí vzduch,...O psychologických účincích zeleně na člověka nemluvě. A je jedno jestli mluvíme o exteriéru nebo interiéru.


Vše jsme demonstrovali při oficiálním otevření naší nové zelené haly LIKO-Vo v červnu minulého roku. Tato stavba navržená legendárním architektem Zdeňkem Fránkem představuje naprosto inovativní koncept industriálních staveb. Staveb, které souzní s přírodou, se svými obyvateli & které naprosto boří zažité pravdy o tom, že třeba svářečská hala vypadá podobně jako plechové krabice kolem našich dálnic. Upřímně, kolik svářečů chodí na oběd na terasu nebo do mokřadní zahrady? Ti naši ano...


Chcete i vy svůj kousek zeleně?
Třeba na balkoně? 
Zelené stěny PlantBox najdete na našem e-shopu!

 

LIKO-SCzech Best Managed Companies 2020Rodinný podnikCZGBCAMSPISO 14001ISO 9001