CzechTrade konference v LIKO-Noe

CzechTrade konference v LIKO-Noe

V naší zelené kanceláři budoucnosti LIKO-Noe proběhla konference CzechTrade na téma Export inovativních výrobků a technologií do Latinské Ameriky a do Indie!

Společnost CzechTrade nás požádala, zda by mohla uspořádat konferenci, týkající se exportu a příležitostí pro české firmy, ve zdravé kanceláři Liko-Noe, která se perfektně hodí k tématu inovace.

Konferenci zahájil p. Milan Ráž, ředitel Sekce služeb pro exportéry CzechTrade. Poté nasledovalo představení naší firmy, kterého se zastal p. Martin Zlatníček, finanční ředitel a člen představenstva společnosti LIKO-S. Seznámil účastníky konference s naší expanzí na Indický trh. Mluvil o našich zkušenostech, příležitostech v zahraničí a v neposlední řadě i o tom, jak jsme se na Indický trh vůbec dostali a s kým spolupracujeme.Dalším přednášejícím na konferenci byl p. Jan Špunda, který všechny zúčastněné seznámil s tématem Služby CzechTrade v exportu inovativních produktů a služeb.

Mezi účastníky konference zajisté musíme zařadit:

  • p. Ivana Kameníka, ředitele zahraniční kanceláře CzechTrade v Bengalúru,
  • ředitele regionálního centra p. Jiřího Jílka, ředitele zahraniční kanceláře CzechTrade v Santiagu de Chile,
  • ředitele regionálního centra p. Miroslava Manďáka, ředitele zahraniční kanceláře CzechTrade v Sao Paulu.

Závěrem konference si celé osazenstvo prohlédlo areál společnosti LIKO-S i s první živou výrobní halou na světě – LIKO-Vo.Účastníci konference odjížděli spokojení, z prohlídky areálu přímo nadšení, plní dojmů a informací, které zde načerpali.

Děkujeme za milé setkání!

 

LIKO-SArt Of SpaceCZGBCAMSP