Pokud máte zájem o vypracování cenové nabídky, vyplňte prosím náš poptávkový formulář
 

Řada design

Pro naše stavby používáme TOP materiály. Toto je zárukou perfektní funkčnostia nevšedního designu. Můžete si vybrat z různých druhů materiálů pro naše provětrávané fasády.
Z těchto materiálů máme postavenou u nás na firmě zbrusu novou halu kovovýroby.
Více o této realizaci se dozvíte na www.zivahala.cz

FUNDERMAX

Kompaktní desky (vysokotlaké lamináty) rakouského výrobce Fundermax jsou vyráběné v lisech za vysokého tlaku a teploty. Základem jsou vrstvy přírodních vláken na bázi dřeva (asi 65 %) a syntetické pryskyřice. Dvojitě vytvrzená akryl-polyuretanová pryskyřice zaručuje jejich vysoce účinnou ochranu proti povětrnostním vlivům a zajišťuje jim odolnost vůči agresivním chemikáliím (např. Aceton) . Desky jsou proto velice jednoduše čistitelné i v případě např. znečištění povrchu pomocí sprejů (grafity).  Kombinace speciálně vyvinuté kolekce dekorů a akryl-polyuretanové vrstvě zajišťuje deskám vysokou stálobarevenost a odolnost vůči UV záření. Díky zmíněným parametrům jsou desky prakticky bezúdržbové.
Minimálně 50-letá životnost desek je potvrzena zkušebním ústavem ve Vídni. Pro venkovní použití se desky vyrábějí již více jak 30 let.
Široká škála dekorů (více než 115 – dřevo, uni, creative, metal atd. ...), možnost kombinovat různé povrchy ( lesk, mat, perlička ...) a formáty jednotlivých dílů fasády, umožňuje zhotovit architektonicky zajímavé stavby.

Cembrit

Cembrit Express jsou nové vláknocementové fasádní desky určené pro větrané fasády. Desky mají velikost 400 x 800 mm, tloušťku 6 mm. Odolný akrylový nátěr v 7 barevných odstínech (černá, grafitová, červená, hnědá, šedá, bílá a slonová kost) zaručuje trvanlivost barvy a zvyšuje odolnost desek vůči mechanickému poškození, ohni i škůdcům. Oproti dřevěným obkladům tak dostáváte do ruky vysoce odolnou desku, která vyžaduje minimální údržbu. Kromě elegantního hladkého provedení povrchu je možné použít i desky s dekorem cedrového dřeva.
Fasádní desky Cembrit Express jsou vyráběny výhradně z přírodních surovin šetrných k životnímu prostředí. Mezi základní suroviny pro výrobu vláknocementu patří cement, minerální plniva, celulóza a netoxická organická vlákna a samozřejmě malé množství vody. Díky použití čistě přírodních materiálů jsou desky plně recyklovatelné a v souladu s trendem udržitelného rozvoje.

Fasádní obklady Novabrik

Zateplovací systém Novabrik neplní jen funkci zateplení fasád. Rozhodnete-li se využít ho na svém domě, najdete v něm zároveň nástroj pro odstranění vlhkosti zdiva. Fasády z obkladů Novabrik jsou dokonale odvětrávané, takže chrání váš dům před vznikem plísní. Důmyslně navržený tvar a průřez cihly je velice důležitý pro splnění správného odvedení dešťové vody z fasádního pláště a ze statického příklonu cihel k obkládané stěně.

Thermowood

U tepelných modifikací dřeva se patentovanou metodou za použití teplot mezi
190–212 °C mění buněčná struktura suroviny a tím se dosáhne zlepšení hygroskopických a resistenčních vlastností dřeva. To znamená, že tepelně upravené dřevo reaguje ve zmenšené míře na vlhkost (bobtnání a sesychání), tím se stává tvarově stálé, jeho odolnost a trvanlivost stoupá! Dodatečným efektem je tmavá barva, která vyhovuje současnému trendu a tím slouží jako alternativa k exotickým dřevinám. Životnost materiálu je samozřejmě závislá i na umístění, provedení montáže a může být například vylepšena povrchovou ochranou dřeva. Časem a vlivem venkovního prostředí dochází k přirozené-mu zešednutí, proto doporučujeme materiál natřít olejovým nátěrem ke zmírnění tohoto procesu.

Zelené fasády

Vaše fasáda může být pokryta přírodní zelení, která je pro každý dům netradičním
oživením. Celý objekt pak dýchá a žije uvnitř i zvenčí. Uprostřed přírody splyne s okolím, ve
městě zaujme uklidňující barvou.

Galerie

Arch space LIKOnoe EquaBank Zámek Slavkov amsp czech green building council zasedack roku