Přestavitelné příčky ALPHA 100Stejně jako systém Delta i systém přestavitelných příček Alpha je založen na struktuře systému Omega, tedy na hliníkových profilech s vysoce kvalitní povrchovou úpravou v kombinaci s robustní konstrukcí a vysokými
technickými standardy. Odlišnost systému přestavitelných příček Alpha spočívá ve spojování jednotlivých panelů pomocí tzv. clip in spoje, čím se montáž příček stává velmi jednoduchou a rychlou.
Také u tohoto systému jsou k dispozici široké možnosti řešení z plných i prosklených panelů, včetně velkého výběru dveří v mnoha atraktivních barevných provedeních.
Systém je určen pro realizaci nenosných příček. Vertikální spoje plných modulů jsou provedeny pomocí speciálního panelu a click páskou PVC.

 

Technické specifikace

  • Vzduchová neprůzvučnost: plná příčka: 47 dB standard, 49 dB VIP, prosklená příčka: do 45 dB dle typu použitého zasklení, dveřní křídlo: 36 dB (dřevěné), 37 dB (proskl. hliníkové)
  • Tloušťka příčky: 100 mm
  • Standardní šířka modulu: 1200 mm (lze upravit)
  • Standardní výška příčky: 3000 mm
  • Maximální výška příčky: 4000 mm
  • Stand. rozměr dveřního křídla: 800 × 2100 mm

Veškeré hodnoty jsou uvedeny jako maximální hodnota dosažená při zkouškách podle ČSN EN norem v akreditovaných zkušebnách.

Prohlédněte si video o jednoduché a rychlé montáži přestavitelných příček LIKOform "Jak rozdělit místnost"

Další dělící stěny a přestavitelné příčky v naší nabídce

Arch space LIKOnoe EquaBank Zámek Slavkov amsp czech green building council zasedack roku