Přestavitelné prosklené bezrámové příčky MICRA II®

Systém MICRA II představuje poslední trend v přestavitelných celoprosklených příčkách, kdy systém nabízí designové řešení celoprosklené stěny bez svislých hliníkových sloupků a rovněž umožňuje provedení rohů příček jako bezrámové. Zároveň splňujevysoké nároky na akustiku – vzduchovou neprůzvučnost až 45dB.

Nabízí maximální transparentnost a ještě více soukromí pro nerušená jednání. Další výhodou systému přestavitelných příček Micra II je, že je možné jej díky jeho šířce 100 mm výborně kombinovat s ostatními systémy
příček od společnosti LIKO-S. K dispozici je velký výběr dveří i profilů provedených z eloxovaného hliníku s hitech vzhledem nebo v mnoha různých barevných odstínech.
Systém je určen pro realizaci nenosných příček. Vertikální spoje jsou provedeny průhlednou páskou. 
Součástí příček MICRA II jsou dveřní moduly. Nejnovějším trendem v provedení dveřního křídla jsou dveře dvojitě zasklené se skrytým rámem Glassdesign. 

 

Technické specifikace

  • Vzduchová neprůzvučnost: prosklená příčka: 39–42 dB dle typu použitého zasklení, dveřní křídlo: 36 dB (dřevěné), 37 dB (proskl. hliníkové)
  • Tloušťka příčky: 100 mm
  • Tloušťka skla: 10 a 12 mm
  • Standardní šířka modulu: 1000 mm
  • Standardní výška příčky: 3000 mm
  • Maximální výška příčky: 3500 mm
  • Standardní rozměr dveřního křídla: 800 × 2100 mm

Veškeré hodnoty jsou uvedeny jako maximální hodnota dosažená při zkouškách podle ČSN EN norem v akreditovaných zkušebnách.

Prohlédněte si video o jednoduché a rychlé montáži přestavitelných příček LIKOform "Jak rozdělit místnost"

Další přestavitelné příčky a dělící stěny v naší nabídce

Arch space LIKOnoe EquaBank Zámek Slavkov amsp czech green building council zasedack roku