Řemeslné profese

Právě zde najdete aktuální nabídku volných míst v naší firmě:

Chcete se zařadit mezi nás? Hledáme spolehlivé a perspektivní spolupracovníky! Máme zájem o sympatické, chytré, pracovité a aktivní lidi, kteří jsou schopni plně sdílet všechny body naší firemní kultury.

Interiors

Energy

Production

Správa

Kontaktujte nás ...

Máte-li zájem o některou z nabízených pozic u firmy LIKO-S neváhejte a vyplňte osobní dotazník, nebo zašlete Váš podrobný strukturovaný životopis a krátký průvodní dopis e-mailem, faxem nebo poštou personalistce společnosti LIKO-S Michaele Ferencové.

V případě, že Vás nezaujala žádná z volných ani plánovaných pozic a přesto byste ve firmě LIKO-S chtěli pracovat, vyplňte náš osobní dotazník. Uvolní-li se nebo vznikne-li místo odpovídající Vaší představě a kvalifikaci, spojíme se s Vámi.

Michaela Ferencová
LIKO-S, a.s.
U Splavu 1419
684 01 Slavkov u Brna

e-mail: michaela.ferencova@liko-s.cz

tel.: 5 44 22 11 11
fax: 5 44 22 11 10

Poučení:

Dobrovolné poskytnutí Vašich osobních dat považujeme za souhlas k jejich zpracování a uchovávání. Vaše osobní informace považujeme za důvěrné a budeme je využívat pouze pro potřeby výběrového řízení a tedy v souladu s Vaším zájmem o zaměstnání. S Vaším souhlasem (viz osobní dotazník, bod 16) Vaši dokumentaci zařadíme do naší databáze uchazečů o zaměstnání. V opačném případě data po konkurzu spolehlivě zlikvidujeme.

Děkujeme za pochopení.
Hana Williams Musilová

Arch space LIKOnoe EquaBank Zámek Slavkov amsp czech green building council zasedack roku