Obchodní, technické a administrativní profese

Právě zde najdete aktuální nabídku volných míst v naší firmě:

Chcete se zařadit mezi nás? Hledáme spolehlivé a perspektivní spolupracovníky! Máme zájem o sympatické, chytré, pracovité a aktivní lidi, kteří jsou schopni plně sdílet všechny body naší firemní kultury.

Aktuální nabídka pracovních pozic

Interiors

Energy

Production

 

Správa

Nabízíme Vám také možnost zařazení do databáze uchazečů.

Kontaktujte nás ...

Máte-li zájem o některou z nabízených pozic u firmy LIKO-S neváhejte a vyplňte osobní dotazník, nebo zašlete Váš podrobný strukturovaný životopis a krátký průvodní dopis e-mailem, faxem nebo poštou personalistce společnosti LIKO-S Haně Williams Musilové.

V případě, že Vás nezaujala žádná z volných ani plánovaných pozic a přesto byste ve firmě LIKO-S chtěli pracovat, vyplňte náš osobní dotazník. Uvolní-li se nebo vznikne-li místo odpovídající Vaší představě a kvalifikaci, spojíme se s Vámi.

Hana Williams Musilová
LIKO-S, a.s.
U Splavu 1419
684 01 Slavkov u Brna

e-mail: hana.williams@liko-s.cz

tel.: 5 44 22 11 11
fax: 5 44 22 11 10

Poučení:

Dobrovolné poskytnutí Vašich osobních dat považujeme za souhlas k jejich zpracování a uchovávání. Vaše osobní informace považujeme za důvěrné a budeme je využívat pouze pro potřeby výběrového řízení a tedy v souladu s Vaším zájmem o zaměstnání. S Vaším souhlasem (viz osobní dotazník, bod 16) Vaši dokumentaci zařadíme do naší databáze uchazečů o zaměstnání. V opačném případě data po konkurzu spolehlivě zlikvidujeme.

Děkujeme za pochopení.
Hana Williams Musilová

Arch space LIKOnoe EquaBank Zámek Slavkov amsp czech green building council zasedack roku