Podhledy

 

Jedním z největších a často neřešených problémů ve většině kancelářských, průmyslových, obchodních, školských, sportovních nebo zdravotnických prostor je vysoká hladina hluku vytvářející stres, jehož důsledkem je únava a snížení výkonnosti.

Naše společnost se touto problematikou zabývá již 20 let. Za tuto dobu jsme již dodali a namontovali více než 2 500 000 m2 akustických stropních podhledů a více než 500 000 m2 přestavitelných příček. Tato kvalifikace nás opravňuje analyzovat a popsat existující stav na stavbách a doporučit vám optimální řešení.

AKUSTIKA V INTERIÉRU MÁ DVĚ HLAVNÍ SLOŽKY

PROSTOROVÁ AKUSTIKA
ABSORPCE ZVUKU

STAVEBNÍ AKUSTIKA
ZVUKOVÁ IZOLACE

Komfort znamená:

  • optimalizace dozvuku v místnostech
  • snížení hladiny hlučnosti ΔL [dB] ve výrobnách a dílnách, ale i velkých kancelářích typu open space!!!

Komfort znamená:

  • vysoká hodnota zvukové izolace Rw [dB]
  • zlepšení zvukové izolace Dn,c,w [dB] mezi sousedními prostory
  • potlačení rušivých zvuků pocházejících z mezistropního prostoru

Snížení hladiny hlučnosti
Důležité pro: kanceláře, učebny, konferenční sály, výrobní prostory, ...

Podélná zvuková izolace stropu
Důležité pro: kanceláře, zasedací místnosti, prostory, prostory hotelů, bank, ...


ŘEŠENÍ: STROPNÍ PODHLEDY

Stropní podhledy dostupné na trhu řeší buď kvalitní prostorovou akustiku, nebo pouze dobrou stavební akustiku. Jde tedy vždy o hledání menšího zla - tedy kompromisu. Optimální je pouze stropní podhled, který řeší obě hlediska.

Námi dodávané stropní podhledy mají velmi dobré akustické, mechanické i požární vlastnosti. Materiály, z nichž jsou stropní podhledy vyrobeny, poskytují široké tvůrčí možnosti (design povrchů, rozměry kazet, tvar stropu).

Akustické stropní podhledy LIKOfon

Akustické stropní podhledy LIKOfon jsou optimální jak z hlediska absorpce zvuku, tak zvukové izolace stropu. Stropní podhled LIKOfon = Vaše řešení bez kompromisu.

Použitím stropního podhledu LIKOfon v kombinaci s příčkami LIKOform získáte moderní interiér s optimálním akustickým řešením a s garancí renomovaného dodavatele, společnosti LIKO-S International, kterým je

Stropní podhledy Rockfon a Durlum

Další stropní podhledy dodáváme pro specifické oblasti použití. Jedná se o akustické stropní podhledy Rockfon a kovové podhledy Durlum.

Arch space LIKOnoe EquaBank Zámek Slavkov amsp czech green building council zasedack roku