LIKO-STYLE®

Od roku 1992 produkujeme, stavíme, montujeme, vyrábíme,…  ale také vytváříme vztahy. Vzájemně mezi sebou, mezi zaměstnanci i mezi zákazníky.  Usilujeme o to, aby náš styl, naše filozofie, náš přístup k práci i životu byl jasně rozpoznatelný.  Chceme být identifikovatelní.  Uvnitř i navenek. Chováním i oblečením. Zaměstnanec i zákazník je pro nás partnerem, který zasluhuje být v centru pozornosti. Přesně v duchu baťovských tradic, v duchu poctivého a společensky přínosného podnikání.

Jsme rodinná firma a získali jsme titul Rodinná firma roku 2014.
Rodinný firma je podnik, který ovládá nějaká rodina a má přinejmenším jednu z následujících tří charakteristik: 1) tři nebo více členů rodiny ve firmě aktivně působí; nebo 2) podnik ovládá rodina nejméně dvě generace; nebo 3) současní rodinní vlastníci mají v úmyslu předat kontrolu další generaci rodiny.
 

Eliška Hašková Coolidge je přítelkyní naší firmy

Paní Eliška Hašková Coolidge, asistentka pěti amerických prezidentů, navštívila v loňském roce naši firmu ve Slavkově u Brna. Ocenila týmovou spolupráci a vzájemnou důvěru našich lidí, naši firemní filozofii i moderní firemní oblečení. Jsme rádi, že patří k přátelům naší firmy.
Můžete si přečíst rozhovor, který jsme uveřejnili v časopisu Likosáček – č. 8 a 9 z roku 2013. Prohlédněte zajímavé video na Stream.cz, které přibližuje tuto významnou českou osobnost …

http://www.stream.cz/nejnovejsi/slavni-neznami/10004087-eliska-haskova-coolidge-asistentka-5-americkych-prezidentu

 

Jistota pro naše partnery

Galerie

Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji

Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji

Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost
a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.

„Podporujeme Vaši budoucnost“
www.esfcr.cz

Ke stažení
Realizované projekty v rámci OP MPO

Arch space LIKOnoe EquaBank Zámek Slavkov amsp czech green building council zasedack roku