O nás

Po celou dobu našeho společného podnikání nás spojuje firemní filosofie. U našich lidí nás nezajímá jenom jejich výkonnost. Práce nás musí bavit, a proto vedle toho uznáváme ještě další hodnoty.

  • Chování = není nám vedle výkonnosti jedno, jak se naši lidé chovají v práci k sobě a k našim obchodním partnerům. Vedeme a vzděláváme je k tomu, aby byli vstřícní, kooperativní, soudržní.
  • Výkonnost = našim lidem poskytujeme nejmodernější vybavení, špičkové podmínky pro práci a systém školení a vzdělávání. Podporujeme tu nejvyšší výkonnost s orientací na naše zákazníky.
  • Tvořivost = podporujeme u našich lidí tvořivý přístup. Naši manažeři jsou placeni podle toho, jak vylepšují naše produkty, postupy a systémy. Tvořivost našich lidí vede k novým a dokonalejším řešením pro naše zákazníky.

jednání s našimi obchodními partnery působíme jako seriozní, korektní a solidní firma v pravém smyslu těchto slov:

  • serióznost = každý závazek či povinnosti vůči našim obchodním partnerům bereme vážně. S vážností pracují naši všichni profesionálové 
  • korektnost = dbáme na to, aby naše komunikace, služby a výrobky byly vždy pro zákazníky jasné a věcně správné. Chceme splnit všechna očekávání, která náš zákazník má 
  • solidnost = naše firma má silné základy ve své historii. Také současná finanční a personální kondice naší společnosti představuje pro naše obchodní partnery opravdu pevné a garantované zázemí. Máme svůj vlastní velký výrobní závod, sklady, vývojové oddělení a vlastní týmy montérů, řemeslníků a odborníků. Jsme nositelem ocenění TOP RATING, kterým se mohou označovat pouze vybrané nejlepší podniky splňující nejnižší možnou míru podnikatelského rizika a další kritéria dle mezinárodní společnosti Dun & Bradstreet. 

Virtuální prohlídka firmy

Za 22 let na evropském trhu máme za sebou přes 8 000 projektů, více než 2,5 mil. m2 stropních podhledů, 200 000 m2 montovaných přestavitelných příček, bezmála 300 halových objektů a Živých staveb a mnoho speciálních realizací v akustice. Naše kovovýroba dodala své svařované konstrukce jednak pro naše stavební projekty, ale také vyrobila stovky částí a celých technologických linek pro ty nejnáročnější klienty ze západní Evropy.

Zaměstnáváme kolem 150 zaměstnanců a vedle toho dáváme celoročně práci menším firmám, kde je zaměstnáno dalších 200 lidí. Ve Slavkově u Brna, v centru Evropy, máme jednak hlavní sídlo firmy s vlastním vzdělávacím střediskem a také velký výrobní závod. Své vlastní a samostatné pobočky máme v Praze, v zemích střední Evropy – Polsko, Slovensko, Maďarsko a v daleké Indii.

Vedle vlastních poboček máme stálé obchodní zástupce v Dánsku, Holandsku, Belgii, Francii, Německu, Švýcarsku, Rakousku, Slovinsku, Rumunsku, na Kypru, v Pobaltských republikách a ve Spojených arabských emirátech.

V čem se odlišujeme od ostatních?

Kromě kvalitní práce dáváme našim zákazníkům ještě něco navíc - nabízíme osobní angažovanost našich pracovníků. Naši lidé už od samého počátku usilují o to, aby veškeré představy každého našeho obchodního partnera byly nejen splněny, ale i překonány. Snažíme se dodávat tu nejvyšší kvalitu, jaké je možné dosáhnout.

Firemní struktura

Naše společnost je rodinnou firmou s přesnou strukturou a správným fungováním všech orgánů akciové společnosti. Firmu řídí pětičlenné představenstvo složené ze zkušených odborníků, kteří jsou denně plně k dispozici firemním potřebám. Představenstvo společnosti potvrzuje nejdůležitější firemní rozhodnutí, ve spolupráci s lidmi z první linie vytváří firemní systém fungování a provádí každodenní kontrolu všech pracovních týmů. Práci představenstva podporuje finanční účtárna s vnitropodnikovou bankou, personální oddělení, IT manažer a tým technického ředitele firmy.

Výsledky práce představenstva podléhají pravidelné kontrole dozorčí rady. Členové této rady jsou externí specialisté na právo, ekonomii a management.

Společnost je rozdělena do samostatných divizí, které řídí ředitelé. Tyto divize jsou rozdělené do samostatných pracovních týmů. Vedeme všechny naše pracovníky, aby každý z nich byl samostatným podnikatelem na svém úseku a dobře hospodařil. Výsledky jejich práce pravidelně hodnotí manažeři společnosti.

Virtuální prohlídka vývojového centra LIKO-Noe (vítěz v soutěži Zasedačka roku / Zdravá kancelář)

Víc informací o našem vývojovém centru najdete na samostatném webu www.liko-noe.cz.

Naše divize:

  • Divize Interiors dodává montované systémy pro tvorbu vnitřního prostoru staveb - přestavitelné a posuvné příčky, vestavky® do hal, akustické stropní podhledy. Tyto systémy vyvíjíme již 20 let a jsme jednou z nejlepších firem v této oblasti v Evropě. Ve spolupráci s našimi exportními partnery zajišťujeme prodej našich interiérových systémů v zahraničí.
  • Divize Energy dodává administrativní, logistické a výrobní objekty pro podnikání. Specializuje se na menší firemní sídla pro střední a menší firmy. Ve spolupráci s majiteli objektu vytváříme konkrétní optimální materiálové a prostorové řešení. Montovaná konstrukce objektu je spojená s vlastním systémem příček, podhledů a vestavků.Jako první evropská firma jsme dovezli na naše trhy revoluční systém stříkané pěnové tepelné izolace z Kanady. Pod obchodním názvem Chytrá izolace® a Smartisol® ji spolu se svými obchodními partnery využíváme k dokonalému zateplení rodinných domů i halových objektů v zemích střední Evropy.
  • Divize Production vyrábí a dodává technologické linky a jejich části z uhlíkových a nerezových ocelí a hliníku. Tyto produkty vyrábí pro významné evropské dodavatele technologických celků a také přes inženýrské firmy zákazníkům v západní Evropě. Zajišťuje nákup a výrobu interiérových prvků pro naše systémy, skladování a logistiku na všechny naše stavby a pro naše exportní partnery.  

Ke koordinaci mezi jednotlivými divizemi dochází především při neformální každodenní komunikací. Každá divize má svůj účet ve vnitropodnikové bance, která spadá pod finančního ředitele. Jak divize, tak i samostatné týmy mají svůj plán činnosti a jeho plnění je pravidelně kontrolováno. A to jak ekonomické výsledky, tak výsledky v oblasti vývoje a vylepšování.

Naše práce je pro nás vášní…
Vaši Likosáci

Naše projekty spolufinancované Evropskou unií

Realizované projekty v rámci operačních programů MPO

Jistota pro naše partnery

Certifikát pojištění odpovědnosti za újmu

Pojištění stavební a montážní

Certifikát pojištění majetku

Audit účetní uzávěrky 2014

Certifikát ISO 9001

Certifikát ISO 14001

Politika kvality a enviromentu

Vyhlášení politiky kvality a enviromentu

Fakturační údaje

IČ: 60734795
DIČ: CZ60734795

Obchodní rejstřík KS v Brně, oddíl B
číslo vložky 3943

Výpis z obchodního rejstříku

Výpis z obchodního rejstříku ke dni 20. 9. 2017

Reklamační řády

Reklamační řád divize Production - služby, opravy nebo údržba

Reklamační řád divize Energy - služby, opravy nebo údržba

 

Všeobecné obchodní podmínky č.1 LIKO-S, a.s.

 

 

Arch space LIKOnoe EquaBank Zámek Slavkov amsp czech green building council zasedack roku