První velká realizace firmy LIKO-S India

První velká realizace firmy LIKO-S India

První velký realizovaný projekt kancelářských interiérů v Indii tvoří prosklené příčky MICRA I – celkem 170 m2 včetně dřevěných a skleněných dveří.
Společnost Automation Anywhere je největším celosvětovým poskytovatelem softwaru pro automatizaci robotických procesů. Indie je vzhledem k vysokému potenciálu talentů jedním z klíčových prorůstových trhů společnosti pro zákazníky z celého světa.


Prestižní objekt Prestige Trade Tower realizoval největší místní developer. Je situován přímo v centru města, má 24 podlaží (48 000 m2 kancelářských ploch), je vysoký 115 m a na jeho střeše je umístěn heliport. 


LIKO-S India má také své sídlo v Bengalúru, které je třetím nejlidnatějším indickým městem, v němž je díky nadmořské výšce po celý rok příjemné klima. Od 80. let minulého století se stalo centrem a brzy i lídrem průmyslu informačních technologií v Indii, je proto nazýváno jako Silicon Valley of India. Vedle mnoha výrobních podniků se v Bengalúru nachází řada významných památek, unikátních budov, nákupních center, zahrad a parků.

 

 

LIKO-SZasedacka rokuCZGBCAMSP