Poděkování za vstřícný přístup a kvalitní práci

Poděkování za vstřícný přístup a kvalitní práci

V březnu letošního roku jsme v rekordním čase (za pouhých 18 dní) zateplili a zrekonstuovali opravárenskou halu pro firmu Destro, Kladno. Potěšil nás děkovný mail, který jsme za vstřícný přístup a kvalitní práci z firmy obdrželi. Přečtěte si poděkování a stručné informace z průběhu prací a prohlédněte si fotografie ...

Dobrý den,
jsem zástupce firmy DESTRO s.r.o. se sídlem provozovny v Kladně. Zabýváme se recyklací odpadů, demolicemi, zakládáním staveb,  provozujeme těžkou, speciální, technologickou a bikranovou autodopravu a také autoopravárenství, zámečnictví atd. /www.destro.cz/. Pro tyto aktivity vlastníme jako zázemí 2 opravářské haly.  
Na základě kladných referencích z okolí ( 1.Železářská ­– Ing.Mraček, Černý Petr, Černý Jar. a KM Trade – Ing. Koldinský a spolupracující firma Cool stav – Petr Švojgr), kde Vaše firma prováděla zateplení průmyslových objektů, jsem se rozhodl nabídnout Vám zakázku zateplení naší opravářské haly TM. V průběhu jednání a následně i během vlastní realizace jsem vedl mnoho jednání se zástupci Vaší firmy - panem Černým a Ing. Kovaříkem. Musím přiznat, že jsem byl vždy příjemně překvapen jejich milým a vstřícným chováním a vystupováním a jejich vstřícností, ..v průběhu realizace pak pohodovým přístupem  k řešení problémů, odborností, všeobecnými  znalostmi (ne třeba z jejich oboru), atd.
Rozhodl jsem se proto pochválit výše jmenované zástupce Vaší firmy - s přáním případné další spolupráce a poděkovat Vám všem za kvalitně a esteticky provedené dílo. Nejenom, že investice do zateplení se nám velice rychle navrátí úsporou energie na otop a vzhled haly nás mnohem lépe prezentuje, ale i pohodová vzájemná realizace jsou pro mě značný parametr.
Ještě jednou děkuji Vám, jmenovaným zástupcům, ale i vašim dělníkům na stavbě při vlastní realizaci.
Popřeji ještě hezký a pohodový den.   

S přátelským pozdravem
Ing.Jiří Hamouz

Informace o realizaci
Realizace zateplení a rekonstrukce proběhla v kratší době, než jaký byl samotný požadavek investora. Realizovala se výměna střešního pláště a jeho zateplení a zateplení stěnového pláště Chytrou izolací®. Jako obklad Chytré izolace® byl použitý trapézový plech (ve firemních barvách). Pan Hamouz, jakožto zástupce investora, zaznamenal úspory již bezprostředně po realizaci. Svěřil se , že má v objektu navrženo 5 velkých topných médií, která v současnosti, pokud není venkovní teplota pod -3°C, ani nezapíná (trošku si postěžoval, že kdyby znal tento způsob zateplení, zbytečně by investoval do tak velkého topného systému). Celý objekt vytápí jedna malá přívodní trubka, která vede objektem jako přívod tepla z teplárny k topným médiím. Pokud byly velké mrazy, zapínal pouze dvě topné tělesa (a to prý má v hale "trenýrkovou teplotu"). Z toho plyne, že většinu topných měsíců - jaro a podzim - nemusí vůbec topit. Tímto zateplením se mu jeho investice vrátí během dvou let. Firma Destro tak získala dokonalé zateplení a moderní vzhled objektu haly, který ji důstojně reprezentuje a pro okolí je nepřehlédnutelný.

Proměna haly za 18 dní

Destro
Původní vzhled haly a vrat před rekonstrukcí

Zatepolení
Původní stav před rekonstrukcí

Zateplení
Zateplení formou odvětrávané fasády

Odvětrávaná fasáda
Hala Destro po rekonstrukci

LIKO-SZasedacka rokuCZGBCAMSP