Facebook - ⚡ "Ty nervy k vysokému tempu patří a za tu dobu už

⚡ "Ty nervy k vysokému tempu patří a za tu dobu už jsem si na ně zvykl tak, že mě to prostě baví. Kdybych se teď ocitl v práci, ve které by toho bylo málo nebo bych snad neměl co dělat, okamžitě bych odešel…"

Bez Jelena není montáž. On je tím, kdo je zodpovědný za správně objednaný a vždy připravený materiál pro výrobu a expedici. A jak vlastně zvládne vždy vyjednat rychlý termín a dobrou cenu?

"Práce v LIKO-Su je moje první. Celé 2 roky po nástupu jsem měl pocit, že mi to nevyhovuje, ale později jsem zjistil, že ten shon, tu rychlost k životu potřebuju. A bez ní se nikam nedostanu. Stejně to mám i v osobním životě a jinak to neumím. S tím se ale pojí taky chyby. I když se vždy snažím být maximálně důsledný, chyby budou vždycky. Základem je se v nich nebabrat a nelitovat se – problém prostě rychle vyřešit a ty můžeš pokračovat dál.

Dříve jsem měl všechno spíš na háku, na věcech mi moc nezáleželo. Když jsem měl přijít za 2 měsíce k doktorovi, prostě jsem tam nešel. Ale bez práce nejsou koláče. Život tě k tomu prostě donutí, ať chceš nebo ne. Pořádek je základ. A já jsem rád, že mám kolem sebe lidi, kteří to vidí stejně. Náš tým Support drží při sobě, i když jsme v mnoha dalších věcech odlišní. Kdybychom byli všichni stejní, tak by to přece za moc nestálo. Právě díky lidem okolo nás jsme tím, čím jsme :) …"

#LIKOStories #25YearsOfInnovation

LIKO-SZasedacka rokuCZGBCAMSP