Důvěra do správných rukou

Důvěra do správných rukou

Firma JK izolace s.r.o. vznikla v roce 2016 za účelem provádění izolací. Její zkušenosti ze stavebního oboru, hlavně v oblasti rekonstrukcí budov a zateplování, však sahají až do roku 1998. Jednatele firmy Jakuba Hlaváče jsem se zeptala, jak hodnotí spolupráci s naší společností LIKO-S.

Jak jste se dozvěděl o naší společnosti?
Vaši společnost jsme měli v podvědomí již delší dobu jako vizionářskou firmu, o které jsme se dočítali v odborných článcích a vzrůstajícím zájmu široké veřejnosti o špičkovém zateplení a řešení problémů vyplývajících z konvenčních zateplovacích systémů.

Co bylo hlavním důvodem, že jste se rozhodl zařadit do nabídky své firmy aplikaci Chytré izolace?
Krátce – chtěli jsme to nejlepší, ať se jedná o zázemí, renomé, odbornost, stabilitu firmy, délky působnosti na trhu, reference, recenze. Po zkušenostech z podnikání jsem již nechtěl stavět firmu na spolupráci s nováčkem na trhu, ale s lidmi, kteří mají směr a vědí, co a jak dělají.

Bylo pro vás rozhodování náročné, nebo jste už věděl, co přesně chcete?
Naše rozhodnutí bylo jednoznačné - buď LIKO-S, nebo raději nic a věnovat se jiné technologii, nebo úplně jinému oboru, protože v segmentu PUR izolací není nikdo na zdejším trhu, kdo by se mohl svými zkušenostmi přiblížit nebo konkurovat vaší společnosti a Chytré izolaci.

Jste spokojený se svým rozhodnutím?
Ano, hlavním přínosem je podpora firmy LIKO-S, ať se jedná o školení, technickou podporu, podporu ostatních partnerů z jiných regionů. Neustálý vývoj a testování s cílem řešit co nejvíc detailů. A v neposlední řadě osobní přístup - od ředitele až po aplikátory, kteří pomáhají s řešením různých komplikací.

Co zákazníci nejvíce oceňují?
Jistotu, že za své investované peníze dostanou to nejlepší, co je na trhu. Servis, profesionální zpracování řešení, kvalita a rychlost aplikace jsou pro nás samozřejmostí. Životnost pěny = předpokládaná životnost stavby, a proto si myslím, že je pro ně důležité i to, že firma, která za námi stojí, je na trhu již dvacet pět let a bude tady rozhodně déle než je záruční doba na zateplení pěnou ICYNENE®

Jaké máte vyhlídky a plány do konce roku?
Vždy jsme všechno dělali, jak nejlíp jsme uměli, proto se těšíme, až nám jednou připadne ocenění obchodník měsíce (smích). Samozřejmě se budeme zdokonalovat jak v problematice zateplení, tak v aplikacích, protože i nejlepší se dá ještě zdokonalit. Do zimní sezóny máme v plánu investovat do termokamer, abychom mohli odhalit nedostatky v izolaci budovy a ještě lépe prezentovat rozdíly mezi konvenčním zateplením a zateplením Chytrou izolací ICYNENE®.

Děkuji vám za rozhovor a přeji, ať se vám všechny plány podaří splnit…
Michaela Faigelováasistentka, Chytrá izolace, LIKO-S

LIKO-SZasedacka rokuCZGBCAMSP