Článek o naší firmě jako 1. nejdůležitější zpráva rubriky Finance na portálu iDNES

Článek o naší firmě jako 1. nejdůležitější zpráva rubriky Finance na portálu iDNES

Milí Likosáci,
vítězství v soutěži o rodinnou firmu roku nám přineslo pěknou, veřejnou popularitu. Rozhodli jsme se ten titul využít k propagaci jednak českých rodinných firem a také naši firmy samotné a snažím se pro to dělat hodně. U nás tato cesta není nahodilá. Je to výsledek práce za posledních 20 let, výsledek i mnoha dobrých lidi, kteří již u nás nyní nejsou, protože to tak doba chtěla. Děkuji vám všem, kteří se na úspěších podílíte. Dekuji i našim spolupracujícím dodavatelům, dekuji Ivanu Burešovi za rady, které mi pomáhali.

Tato publicita vám pomůže v získávání zakázek, přitaženi kvalitních lidi do tymu, většímu respektu v našem oboru u všech obchodních partneru. Prahnou po ni všechny firmy okolo, i když říkají, že ne.
Publicita pomáhá a také zavazuje.
Zavazuje vás k tomu, abyste ve všech aspektech vašeho chovaní, jednáni a odborných kroku nedělali naši firmě a sobě ostudu. Hranici ostudy tímto posunujeme velmi vysoko. Hranice ostudy je pro nás také popsaná v naši firemní filosofii. Přečtete si ji zrovna dnes. Najdete ji na našem webu. A vyrazte do boje. Posílení, ale skromní, pracovití a vždy si zakládající na dobrem chováni a vaši odbornosti. Učte se každý den, každou hodinu a pracujte s vášni.

Naše firma vám k tomu vytváří podmínky.

Hodně úspěchů!

Libor Musil

 

LIKO-SZasedacka rokuCZGBCAMSP